Moti do të përkeqësohet! Drejtoria Detare nxjerr njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme Detare apelon ndaj të gjithë subjekteve që ushtrojnë veprimtari në bregdet, që të kenë kujdes të shtuar, pasi moti do të...

Bilanci/Numri i të shtruarve mbetet i qëndrueshëm

Ditët e fundit, numri i të shtruarve në 4 spitalet Covid, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, paraqitet i qëndrueshëm. Në 24 orët e fundit janë kryer 2165...

E trishtë/Sportisti shqiptar ndërron jetë papritur në moshën 24-vjeçare

Sporti shqiptar është tronditur sot nga lajmi i trishtë i ndarjes nga jeta në moshën 24-vjeçare i notarit Klavio Meca. Klavio ka nderuar Shqiperinë...

Moti do të përkeqësohet! Drejtoria Detare nxjerr njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme Detare apelon ndaj të gjithë subjekteve që ushtrojnë veprimtari në bregdet, që të kenë kujdes të shtuar, pasi moti do të...

Bilanci/Numri i të shtruarve mbetet i qëndrueshëm

Ditët e fundit, numri i të shtruarve në 4 spitalet Covid, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, paraqitet i qëndrueshëm. Në 24 orët e fundit janë kryer 2165...

E trishtë/Sportisti shqiptar ndërron jetë papritur në moshën 24-vjeçare

Sporti shqiptar është tronditur sot nga lajmi i trishtë i ndarjes nga jeta në moshën 24-vjeçare i notarit Klavio Meca. Klavio ka nderuar Shqiperinë...

Emigrantët nuk tremben nga koronavirusi, shqiptarët vijnë të festojnë në atdhe

Festat e fundvitit kanë sjellë një bum qytetarësh në të gjitha pikat hyrëse dhe dalëse të Shqipërisë. Pavarësisht situatës së pandemisë dhe ndonëse shifrat...

Vaksinat përmbajnë xhelatinë derri/Komuniteti mysliman në Bosnje Hercegovinë marrin vendimin ekstrem

Pak ditë më parë qarkulloi lajmi në mediat e huaja se vaksina e Covid 19 shkakton efekte anësore tek njerëzit që kanë kryer ndërhyrje...

Numri i të infektuarve pëson ulje, por numri i viktimave mbetet i lartë. MSH: Festoni me familjen tuaj!

Shifrat e të infektuarve dhe pacientëve që kanë humbur betejën me Covid-19 janë të luhatshme. Në 24 orët e fundit 9 persona kanë humbur...

Must Read Stories

Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
4.1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
15 °
Enj
18 °
Pre
14 °
Sht
13 °

Moti do të përkeqësohet! Drejtoria Detare nxjerr njoftimin e rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme Detare apelon ndaj të gjithë subjekteve që ushtrojnë veprimtari në bregdet, që të kenë kujdes të shtuar, pasi moti do të...

Bilanci/Numri i të shtruarve mbetet i qëndrueshëm

Ditët e fundit, numri i të shtruarve në 4 spitalet Covid, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, paraqitet i qëndrueshëm. Në 24 orët e fundit janë kryer 2165...

E trishtë/Sportisti shqiptar ndërron jetë papritur në moshën 24-vjeçare

Sporti shqiptar është tronditur sot nga lajmi i trishtë i ndarjes nga jeta në moshën 24-vjeçare i notarit Klavio Meca. Klavio ka nderuar Shqiperinë...

Emigrantët nuk tremben nga koronavirusi, shqiptarët vijnë të festojnë në atdhe

Festat e fundvitit kanë sjellë një bum qytetarësh në të gjitha pikat hyrëse dhe dalëse të Shqipërisë. Pavarësisht situatës së pandemisë dhe ndonëse shifrat...

Vaksinat përmbajnë xhelatinë derri/Komuniteti mysliman në Bosnje Hercegovinë marrin vendimin ekstrem

Pak ditë më parë qarkulloi lajmi në mediat e huaja se vaksina e Covid 19 shkakton efekte anësore tek njerëzit që kanë kryer ndërhyrje...

Numri i të infektuarve pëson ulje, por numri i viktimave mbetet i lartë. MSH: Festoni me familjen tuaj!

Shifrat e të infektuarve dhe pacientëve që kanë humbur betejën me Covid-19 janë të luhatshme. Në 24 orët e fundit 9 persona kanë humbur...

Në 29 dhjetor ndodh magjia, koha kur ëndrrat bëhen realitet

Kur menduam se kaluam pasoja të mëdha pas tërmetit, u përballëm me flamën që po kalon anembanë bota. E pritëm me kaq gëzim daljen...

Nismë e re për mësimin online, “Digjitalizo një nxënës” me ide konkrete

Parlamenti Rinor ka hedhur një ide interesante për t’u ardhur në ndihmë të gjithë nxënësve, në kohën kur mësimi në shkolla zhvillohet i alternuar...